logo

MAIN MENU


KLUB

KINGSCUP

EXTREME

EXTREME

EXTREME

IPSC
  

ArsenaL CUP 2020

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách a doručení faktury.
Faktura na jméno bude zaslána emailem následně po obdržení platby. Startovné je nevratné, lze přenést na jiného závodníka ve stejném závodu.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

Nezaplaceno v termínu / Not paid in term
 

WAITING LIST
 

-- Friday 15.05.2020 --

ORGs
[#10/50]
(10)

Agocs Tomas (PRD) , Cirbus Emil (STD) , Grubiak Stanislav (STD) , Rada Radoslav (STD) , Schmidt Roman (PCC) , Staněk Jan (OPN+) , Szabo Alexander (OPN+) , Toldy Erik (STD) , Utrata Peter (PRD) , Utrata Rudolf (STD) ,

RO
[#39/50]
(39)

Bakalar Martin (PRD) , Bertović Hrvoje (PRD) , Bicsák László András (STD) , Bujdosó István (PRD) , Dolňan Zdeno (STD) , Donka Imre (STD+) , Drenková Csilla (PCC) , Gabrijel Gregor (CLA) , Gerencser Miklos (OPN+) , Hajtman Ákos (PCC) , Kiss Tamas Istvan (STD) , Kissne Lengyel Kata (STD) , Koós Zoltán (PDO) , Kornberger Juergen (PCC) , Koval Vadym (PCC) , Kovář Zbyněk (CLA) , Kralj Borut (STD) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Lichtenegger Christian (STD) , Maria Kormanyos (REV) , Marić Hrvoje (CLA) , Mikes Filip (STD+) , Noga Tadeusz (STD) , Pavlic Bostjan (STD+) , Pavlik Yvonne (PCC) , Prokop Katarzyna (STD) , Sänger Martin (PRD) , Sänger-Malcheska Vera (CLA) , Sliva Tomas (CLA) , Stojanović Boban (PRD) , Strbac Ivana (CLA) , Szalai László (CLA) , Valent Peter (PCC) , Vavrek Adrián (STD) , Zakupszky Norbert (PRD) , Zalejska Drahomira (STD) , Zalejsky Rostislav (STD+) , Zoltán Sajgó (STD) , Zoran Martin (STD) ,

-- Friday 15.05.2020 --

P-01
[#5/7]
VYBRAT
Ažman Aleš (STD) , Bittermann Gerlinde (PRD) , Danzer Robert (PRD) , Klinar Boštjan (PRD) , Mozina Aleksander (PRD) ,

P-02
[#5/7]
VYBRAT
Cvek Janez (PRD) , Jakube Patrik (PCC) , Legat Niki (PRD) , Vrankar Zvonko (PRD) , Zachar Bystrik (PCC) ,

P-03
[#6/7]
VYBRAT
Denis Kološa (PRD) , Hafner Luka (PCC) , Hribar Marko (STD) , Klose Jens (PCC) , Muminovic Anel (OPN+) , Schneider Lothar (PCC) ,

P-04
[#5/7]
VYBRAT
Boča Rastislav (STD) , Dolezal Philipp (PRD) , Kerber Gerhard (CLA) , Ladisich Robert (PCC) , Ladisich Sonja (PCC) ,

P-05
[#2/7]
VYBRAT
Erik Tímár (PCC) , Krisztián Tímár (PCC) ,

-- Saturday 16.05.2020 --

M-101
[#7/7]
OBSAZENO
Bopkova Eniko (PRD) , Bures Vitezslav (OPN+) , Gardian Michal (PRD) , Jakoubek Radoslav (PRD) , Kobos Krzysztof (PDO) , Kubica Dusan (PRD) , Strýc Michael (PRD) ,

M-102
[#7/7]
OBSAZENO
Biro Gabor (STD) , Bury Dawid (STD+) , Geschwind Frank (OPN+) , Harold Ruzanji (STD) , Lange Uwe (STD) , Leroux Florian (STD) , Nuber Patrik (STD+) ,

M-103
[#7/7]
OBSAZENO
Aspeck Bernd (PDO) , Aspeck Anita (PCC) , Heiligenbrunner Simon (PRD) , Koller Jakob (STD) , Michalik Krzysztof (STD+) , Schmuck Walter (PDO) , Strommer Fabian (STD) ,

M-104
[#7/7]
OBSAZENO
Artner Reinhard (PRD) , Ebner Christoph J. (OPN+) , Halbwachs Christian (PRD) , Putz Ronald (STD) , Wakolbinger Martin (STD+) , Wakolbinger Petra (STD) , Weissl Martin (PRD) ,

M-105
[#7/7]
OBSAZENO
Ehn Martin (CLA) , Fischer Christoph (CLA) , Fussenecker Andreas (CLA) , Kastner Kerstin (PRD) , Kastner Alexander (CLA) , Koller Hans Georg (STD+) , Peterko Philip (PCC) ,

M-106
[#7/7]
OBSAZENO
Ebner Christoph (PCC) , Jedlicka Jiri (CLA) , Jedlicka Jakub (PRD) , Landerl Ewald (STD) , Lux Martin (PCC) , Müller Georg (OPN+) , Privoznik Manfred (STD) ,

M-107
[#6/7]
VYBRAT
Fehrer Klaus (STD+) , Gerl Erwin (STD) , Handl Reinhard (PRD) , Latz Patrick (OPN) , Mathis Stefan (OPN) , Tschepella Rolf (STD) ,

M-108
[#6/7]
VYBRAT
Gruber Andreas (REV) , Hlaváčiková Alica (STD) , Hronská Anna (STD) , Mertl Zdenko (PRD) , Michalec Ľubomír (PRD) , Šalantay Peter (STD) ,

M-109
[#7/7]
OBSAZENO
Czechowicz Chris (PDO) , Daru Peter (PCC) , Foltán Stanislav (PCC) , Santa Tomáš (PRD) , Švider Michal (PCC) , Žolnay Anna (PCC) , Žolnay Pavol (PCC) ,

M-110
[#7/7]
OBSAZENO
Holzinger Horst (OPN+) , Olivér Sólyom (STD) , Otto Simonyi (STD) , Szegedi Bence (STD+) , Szegedi Mark (CLA) , Wendel Samantha (OPN+) , Zoltán Pajor (STD) ,

M-111
[#7/7]
OBSAZENO
Berger Rene (PRD) , Karažija Robert (OPN) , Kusik Igor (PCC) , Linauer Michael (PCC) , Ludwig Birgit (PCC) , Nikolić Davorin (PRD) , Resch Martin (PCC) ,

M-112
[#7/7]
OBSAZENO
Cure Franjo (STD) , Doliška Aleš (REV) , Gorenjak Tomaz (PDO) , Lapajne Klavdij (CLA) , Rek Damjan (STD) , Trunkl Andrej (CLA) , Vodovnik Tomas (STD) ,

M-113
[#7/7]
OBSAZENO
Bobaly Mihaly (CLA) , Bodo Katalin (STD) , Fábián Csaba (STD+) , Koprowski Zbyszek (PRD) , Steiner Isabella (STD) , Zoltan Molnar (STD+) , Zsolt Pipicz (PCC) ,

M-114
[#7/7]
OBSAZENO
Angelov Angel (OPN+) , Batki György (STD+) , Bocskoràs Benjamín (PCC) , Gazdik Ladislav (STD) , Hollý Martin (PDO) , Obermajer Attila (PRD) , Szászi Csaba (STD) ,

-- Sunday 17.05.2020 --

M-201
[#6/7]
VYBRAT
Maczeovics Zoltan (OPN+) , Nestl Martin (PDO) , Nestl-Treiber Doris (OPN+) , Schröfl Mark (STD) , Schröfl Alexander (OPN+) , Streber Jürgen (OPN+) ,

M-202
[#5/7]
VYBRAT
Dostal Werner (OPN+) , Dostal Sandra (STD) , Dostal Bettina (OPN+) , Haas Thomas (STD) , Weiss Roland (STD) ,

M-203
[#7/7]
OBSAZENO
Bures Vitezslav (PCC) , Hayduk Stefan (STD) , Kalkhauser Dietmar (PCC) , Karlin Marcus (PCC) , Lorenz Otmar (STD) , Pevek Markus (PCC) , Waldschütz Wolfgang (PCC) ,

M-204
[#6/7]
VYBRAT
Aigner Michael (OPN+) , Aigner Edeltraut (OPN+) , Kugler Wolfgang (OPN+) , Sigrid Felder (PCC) , Uhlir Stefan (PCC) , Walter Heckenast (PRD) ,

M-205
[#6/7]
VYBRAT
Labanc Martin (STD) , Labanc Daniel (STD) , Maierhofer Christian (OPN+) , Schwinn Julian (STD) , Willhalm Klaus (OPN+) , Winter Mathias (STD) ,

M-206
[#7/7]
OBSAZENO
Bereś Krzysztof (OPN+) , Hořínek Miloš (STD+) , Jurkowski Marcin (PRD) , Jurkowski Adam (PRD) , Kubík Karel (STD+) , Mikula Jozef (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

M-207
[#7/7]
OBSAZENO
Hiebler Wolfram (OPN+) , Hrivnák Ml. Rastislav (PCC) , Knieza Vladimir (PCC) , Košíková Simona (STD) , Richter Petr (OPN+) , Schwanneke Roland (OPN+) , Vančo Ján (OPN) ,

M-208
[#7/7]
OBSAZENO
Chalupa Cyril (PDO) , Feichtner Franz (PRD) , Hrivnák Rastislav (PRD) , Jencik Milan (PRD) , Meleš Radovan (PRD) , Suty Maros (PDO) , Tomascin Andrej (PRD) ,

M-209
[#7/7]
OBSAZENO
Barancik Ivan (PCC) , Cemsak Martin (PCC) , Gahir Marek (PCC) , Kan Peter (STD) , Kvasnica Juraj (STD) , Leban Bruno (OPN+) , Škvarenina Andrej (PDO) ,

M-210
[#7/7]
OBSAZENO
Cernigoj Robert (STD+) , Chlebovcova Zuzana (PRD) , Dovžan Viljem (PRD) , Hajnsek Kristjan (PCC) , Hozjan Matjaž (PRD) , Šinko Aleš (PDO) , Zapletal Miroslav (OPN) ,

M-211
[#7/7]
OBSAZENO
Fedor Marián (PDO) , Levente Kretai (OPN+) , Lörincz Márk (STD) , Sándor Fers (PRD) , Zdenek Heneš (PDO) , Zdesar Franci (STD+) , Zuzana Botková (STD) ,

M-212
[#7/7]
OBSAZENO
Aldrian Heinz (OPN+) , Dzonic Marjan (PDO) , Jody Jody (OPN+) , Penov Anton (PRD) , Reiter Gerald (OPN+) , Reiter Doris (REV) , Zivkovic Miroslav (PRD) ,

M-213
[#7/7]
OBSAZENO
Cvjeticanin Sava (PRD) , Galazka Marcin (CLA) , Kovacs Attila (PRD) , Pawlik Celina (OPN+) , Skrajny Antoni (OPN+) , Szczęsna Anna (STD) , Szczęsny Bartosz (STD+) ,

M-214
[#7/7]
OBSAZENO
Becker Karsten (PCC) , Marcinek Pavel (PCC) , Scherz Dieter (PCC) , Theilinger Martin (PCC) , Tobler Peter (PCC) , Ženčár Pavol (PCC) , Ženčár Sr. Pavol (PCC) ,